Sayın Cumhurbaskanımıza Sunmak Istediginiz Teknoloji Fikirleri

132 oy

Yürüyen Uçak

İleride hava trafiği olmaması adına yürüyen uçakların yapılmasını istiyoruz.

8 oy

Yerli araba motoru.

Günümüzün globalleşen dünyasında inovatif atılımlar ile yerli milli ve milli araba motorunu Allah’ın izni ile inşallah yapmalıyız.

5 oy

Okullara Programlama Dersleri

Bilim ve Teknoloji zaman geçtikçe gelişiyor bu gibi çalışmalara adım atmamız ülkemiz ve Dünya adına yararlı olacağını umuyorum.

4 oy

Siber Uzmanlar

devletin teknolojide istihbarat ağlarının güven liğini en üst seviyede koruyabilecek siber saldırı uzmanlarını geliştirmesi gerekmektedir

2 oy

Fikrin temeli

Dizi,Film,Tiyatro vs. gibi enstrümanlarla gençleri yeni fikirlere özendirilmeye çalışılmalı, taklit değil özgün şeyler ortaya çıkarılmalı.

Devlete Sesini Duyur! Teknoloji Fikrini Paylaş..

 

Kimi zaman internet çağı kimi zaman bilgi çağı olarak tanımlanan, herşeyin, her değerin çok hızlı gelişip değiştiği, tanınıp yok olduğu bir devrin ürün portföyü göz kamaştırıcı fakat önceki sene kullanılırken bu sene herkesin unuttuğu bir çok ürün, proje, ve fikirlerin bütünü kapsayan bu yeni dünya düzeninde Türkiye teknolojide de çağı yakalamalı. Bunun için girişimcilere çok iş düşüyor aynı zamanda devlette girişimcilere destek vermeli ve ülkenin giyilebilir teknolojilerden, internet teknolojileri, akıllı cihazlar ve robot teknolojilerine kadar her alanda hızlı adımlar atarak rekabet ortamlarını oluşturmaya yönelik atılımlarda bulunmalı. Türkiye’mizin bu alanlarda devlet tarafından teşfik ve geliştirilmesinde öncelik vermesi gerektiğini düşündüğünüz girişim projesi ve teknoloji fikirlerini bu alanda paylaşabilirsiniz.

 

UYARI: Kendinize ait girişim projesi veya ticari kaygı taşıyan teknoloji fikirlerinizi Marka/Patent Tescillerinizi yaptırmadan kesinlikle paylaşmayınız! 

Destek