Kullanım Koşulları

YASAL UYARILAR, SORUMLULUĞUN REDDİ ve ÇEKİNCELER

Sayın Üyemiz ve sn.receptayyiperdoganamektup.com Ziyaretçisi;

Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

 1. sn.receptayyiperdoganamektup.com diğer ağ sitelerine bağlantılar ve yönlendirmeler içermektedir. Bu bağlantıların varlığı, link verilen ağ sayfalarının içeriklerinin denetlendiğini göstermemektedir. Bağlantı sağlanan sitelerdeki içerik “olduğu gibi” verilmektedir. sn.receptayyiperdoganamektup.com bağlantı verilen içerikten sorumlu tutulamaz.
 1. Kullanıcıların yazı eklediği bölümlerde yazılanlar ve site içeriği altına yazılan yorumların tüm sorumluluğu yazanlara aittir. Bu türden yorum ve benzeri kullanıcı kaynaklı içerik, sn.receptayyiperdoganamektup.com için hiç bir bağlayıcılık taşımaz ve hukuki sorumluluk doğurmaz.
 1. sn.receptayyiperdoganamektup.com 5651 sayılı yasa kapsamında “yer sağlayıcı”dır. Bu nedenle hukuka aykırı içeriği denetleme yükümlülüğü yoktur. Ancak, hukuka aykırı içeriğin zarar gören ve/veya 3. kişiler tarafından bildirilmesi ve bu konuda herhangi bir mahkeme kararı ulaşması halinde, hukuka aykırı içeriğin kaldırılmasıyla ilgili 5651 sayılı kanun ve bağlı yönetmeliklerinde öngörülen prosedürü uygulayacaktır. Bu hallerin dışında, hukuka aykırı içerikten dolayı sn.receptayyiperdoganamektup.com sorumlu tutulamaz.
 1. sn.receptayyiperdoganamektup.com, kişilik haklarına, fikri sınai haklara, cevap ve düzeltme hakkına saygı duyar. Kişilik haklarının herhangi bir şekilde ihlal edilmesi; marka, patent, faydalı model vs. gibi fikri sınai hakların ihlal edilmesi; cevap ve düzeltme hakkını doğuracak nitelikte bir yayının varlığı, bir marka, ürün veya hizmet hakkındaki içeriğin kötüleme maksatlı olması ve/veya haksız rekabet oluşturması halinde, durumun kendisine iletilmesini takiben gerekli hukuki prosedürleri uygulayacaktır. Şikayet için info @ geliyoo.com adresine eposta göndermeniz yeterlidir.
 1. Siteye gönderilen veya sitelerimiz kanalıyla üye ve ziyaretçilere ulaştırılan yorum ve görüşler ile bunlarla birlikte sunulan isimlerin kullanım hakkı, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nda yer alan tüm mali ve bunlara bağlı haklar dahil olmak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir telif ücretine tâbi olmaksızın daimi ve geri dönülemez surette münhasıran sn.receptayyiperdoganamektup.com ve ilgili kuruluşlarına aittir.
 1. Kullanıcılar, sn.receptayyiperdoganamektup.com sitesi üzerinde, tüm etkileşimli ortamları kullanırken ya da herhangi bir iletişim biçimini kullanırken, sn.receptayyiperdoganamektup.com’a telif hakkı ödeme zorunluluğu olmayan, kalıcı, münhasır olmayan, kısıtlaması olmayan bir lisans vermiş olduklarını ve bu lisans kapsamında sn.receptayyiperdoganamektup.com’un her tür iletişimi kullanmak, kopyalamak gibi bütün mülkiyet haklarını kullanma imkanına sahip olacağını baştan kabul etmiş bulunmaktadırlar.
 1. Siteye ziyaretçiler veya üçüncü kişiler tarafından yayınlanması amacıyla gönderilen yazı, resim, grafik ve benzeri her türlü içerik üzerinde fikri hakkı olduğunu iddia eden fikir hakkı sahibi kişi ve kurumlar, hak sahipliğini kanıtlar şekilde durumu derhal site yetkililerine bildirerek söz konusu içeriğin yayından kaldırılmasını istemek zorundadırlar. Bu tür durumlarda tüm sorumluluk içeriği gönderen kişilerde olacaktır.
 1. Üyelerin girdikleri içerikle ilgili ilgili site bölümünde belirledikleri gizlilik kısıtlamalarının sn.receptayyiperdoganamektup.com tarafından tüm çaba sarf edilmiş olmasına rağmen elde olmayan teknik aksaklıklardan dolayı çalışmaması halinde oluşabilecek üyeler arası gizlilik ihlallerinden sn.receptayyiperdoganamektup.com sorumlu tutulamaz.
 1. Üyelerin yazdıkları mektup ve yazıların içeriğinde paylaştıkları telefon, adres, TC kimlik numaraları gibi kişisel ve başkalarınca kötüye kullanılabilecek bilgilerin kesinlikle paylaşılmamasını ihtar ediyoruz fakat bu bilince sahip olarak bu bilgilerin paylaşılmasından dolayı doğabilecek her türlü sorun, maddi veya yasal problemlerden yazıyı yazan kişi/kişiler sorumludur. Doğabilecek hiçbir problemden dolayı sn.receptayyiperdoganamektup.com ve Geliyoo sorumlu tutulamaz.
 1. Üyeler marka/patent tescillerini yaptırmadan paylaşmamalı, herkese açık olarak paylaşılan teknoloji fikirleri ve girişim projelerinin tüm sorumluluğunu üstlenir doğabilecek hiçbir problemden dolayı sn.receptayyiperdoganamektup.com ve Geliyoo sorumlu tutulamaz.
 1. Kullanıcı tarafından oluşturulmuş profiller, mesajlar ve yorumlar ile diğer bilgiler arama motorları tarafından indekslenebilir ve arama sonuçlarında görüntülenebilir. sn.receptayyiperdoganamektup.com , bu sitede yer alan içeriklerin arama motoru sonuçlarında indekslenmesinden ve görüntülenmesinden sorumlu tutulamaz.
 1. sn.receptayyiperdoganamektup.com site içeriğine katkıda bulunanların, yazı ve yorum yazanların veya herhangi bir kanal aracılığıyla site veya site ziyaretçileri ile iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini moderatörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen bunların sahipleri olan kişilere ait olacaktır.
 1. sn.receptayyiperdoganamektup.com sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 Sayılı Fikir Ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine tabidir. Bu türden kullanımlar, site editörleri ve site hazırlayıcılarının izinlerine bağlıdır. Herhangi bir kopyalama, yönlendirme veya iletişim amaçlı diğer kullanımlar kesinlikle izin alınmak suretiyle, kaynak ve yazarı belirtilerek gerçekleştirilebilir.
 1. Yöneticiler her yazılan mesajı ya da içeriği her an kontrol edemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaşan kullanıcılar imkanları dahilinde olmak üzere ilgili uygunsuz bulduğu içerikten o bölümden sorumlu yöneticileri haberdar etme hakkına ve yetkisine sahiptir. Üyeler bu sistemi kullanma konusunda sn.receptayyiperdoganamektup.com tarafından desteklenmekte ve teşvik edilmektedir. Site üzerinde tüm içeriklerin uygunsuz olması halinde info @ geliyoo.com eposta adresine bildiride bulunarak site içeriğinin temiz kalmasını sağlayabilirler.

UYARI: Burada yazılan mektup/yazı’ların RESMİ makamlarca okunması garanti edilmez. Yazdıklarınızın sitede yayınlanmaması için lütfen RESMİ Cumhurbaşkanlığı adresinden buraya tıklayarak mektubunuzu doğrudan yazınız. sn.receptayyiperdoganamektup.com bir Geliyoo iştirakidir resmi kurum ve makamlar ile ve devlet ile doğrudan bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Not: Gizliliğiniz için TC Kimlik numaranızı, Soyisminizi ve Cep Telefonunuzu, Açık Adresinizi yazmayınız/paylaşmayınız.

Bu siteyi ziyaret eden kişiler, bu sayfadaki uyarıları, çekinceleri ve sorumluluk reddini kabul etmiş sayılırlar.

Destek